رمز ارز

به نظر می رسد Flickto با کاردانو پاسخی به فضای رسانه ای ناعادلانه امروزی باشد

سلب مسئولیت: متن زیر یک بیانیه مطبوعاتی است که توسط Cryptonews.com نوشته نشده است.

اغلب این بحث مطرح شده است که شرکت های رسانه ای باید منبع باز باشند و توسط سهامدارانی مانند مصرف کنندگان، هنرمندان و واسطه ها کنترل شوند. هدف رسانه‌های غیرمتمرکز (DeMe) ایجاد پلتفرم‌های منبع باز است که به افراد اجازه می‌دهد مالکیت داده‌های خود و همچنین پروژه‌های رسانه‌ای را که حمایت مالی می‌شوند و در نهایت مصرف می‌شوند، در اختیار بگیرند.

در این راستا، فلکستو این راه‌حلی برای مشکلاتی است که در فضای رسانه‌ای امروزی ایجاد می‌شود که به طور منظم شامل پول‌های هدر رفته، عدم ایجاد فیلم و انواع دیگر رسانه‌ها برای مخاطبان می‌شود، و پول کلان را قادر می‌سازد تا رسانه‌هایی را که مصرف می‌کنیم دیکته کند. ISPO (Initial Stakes Pool Offer) Remastered منتشر شده است و به Flickto کمک می کند تا به راحتی به هدف خود دست یابد. چانه زنی برای تغییر واقعی در این صنعت

چرا با فلیکتو شرط بندی کنیم؟

ISPO Remastered هر کسی را قادر می‌سازد تا از فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، کدهای غیرقابل تعویض، رسانه‌های دیجیتال و همچنین کلمات نوشته شده، جریان‌های درآمدی غیرفعال ایجاد کند. فلکستو یک است کاردانو (ADA) هدف روشنی دارد و آن ایجاد یک بخش DeMe است که در آن هنرمندان با نام‌های بزرگ هالیوود برابری می‌کنند.

Flickto قبلاً دو دور موفق IDO را با استفاده از تکنیک‌های انقلابی جمع‌آوری سهام کاردانو و جامعه مشتاق آن‌ها جمع‌آوری کرده است، و ISPO Remastered آنها اکنون به بیش از 13 میلیون گروگان ADA رسیده است.

علاوه بر این، این تیم با تولید منابع داخلی برای ارزشمندترین و متمایزترین عناصر این بخش، فرآیند رسانه را مهندسی معکوس می کند. فروش، خرید و بازاریابی ممکن است تا یک چهارم مالکیت معنوی و درآمد آتی پدیدآورنده را به خود اختصاص دهد. برای رفع این مشکل، Flickto با کارشناسان صنعت مانند Bazooka Bunny همکاری می‌کند تا این مهارت‌ها را در داخل خود ایجاد کند و موانعی را که هنرمندان برای دستیابی به پایداری و سود با آن روبرو هستند کاهش دهد.

ISPO Remastered بنابراین فرصتی برای شرکت در این پروژه با مزیت محرک اول و همچنین اثر شبکه فراهم می کند. کلیک این امکان را برای افراد فراهم می کند تا از تمام منابع درآمدی و پروژه های رسانه ای، حق امتیاز ماهانه دریافت کنند.

مشارکت ها، دستاوردها و اهداف آینده

فلیکتو با شرکت سازنده فوق شریک شده است سازنده بازوکا در کنار musli چه کسانی مجاز به شرکت هستند شیر توکن هایی برای دریافت نشانه های FLICK. با توجه به دستاوردهای گذشته و اهداف آینده، تیم فلیکتو به همه دست یافته است نقشه راه اهداف و دور اول ارسال نیز بسته شد. ضمناً بستر رای گیری باید تا سه ماهه اول سال جاری آماده و آماده شود قبلاً نشان داده شده است به جامعه بنابراین پلتفرم کامل باید در سال 2022 تکمیل شود و Flickto همچنان به اولین محرک و همچنین پیشگام صنعت رسانه غیرمتمرکز اختصاص دارد.

علاوه بر این، همکاری خلاقانه Cardano به زودی فاش خواهد شد و Flickto همچنین بودجه اکوسیستم Cardano و داستان سرایی جامعه را تامین خواهد کرد. فیلم‌ها و پروژه‌های رسانه‌ای مختلف با همکاری شرکای Flickto نیز فاش خواهند شد. این تیم ارائه خدمات مشاوره ای مرتبط با فناوری و بلاک چین را به موسسات خیریه، سازمان های غیردولتی و بسیاری دیگر از آنها آغاز خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا