چمن مصنوعی

به خرید چمن مصنوعی سبز سن مارکوس خوش آمدید!

اینجا در PG Artificial Grass San Marcos، ما به خوبی با مکان جدید خود سازگار شده ایم. سال گذشته، ما از محل Escondido خود به فروشگاه جدید خود در 445 Enterprise Street, San Marcos, CA 92078 نقل مکان کردیم. ما نمایشگاه و انبار را بازسازی کردیم تا بهترین تجربه مشتری را از لحظه ورود به درب تا لحظه ای که وارد می شوید ایجاد کنیم. محصول ما را دریافت کنید

می خواستیم چند عکس از فضای جدیدمان با شما به اشتراک بگذاریم!

نمای بیرونی ساختمان ما – خرید چمن مصنوعی سبز، 445 Enterprise Street, San Marcos, CA 92078

قفسه های نمونه با علف های مورد علاقه ما برای انتخاب شما!

همه لوازم جانبی ما با همه چیزهایی که برای پروژه چمن مصنوعی خود نیاز دارید!

دیوار نور خورشیدی ما با خرید نور سبز نئون کامل شده است!

برخی از رول های چمن ما آماده بریدن هستند!

و ما می‌خواهیم مدیر فروشگاه فوق‌العاده خود را برجسته کنیم که کارها را به خوبی پیش می‌برد – برت جیلسون!

برت و همسرش اهل سن دیگان هستند که 18 سال است که ازدواج کرده اند. آنها یک پسر 15 ساله و یک دختر 11 ساله دارند تا آنها را مشغول کنند. یکی از علایق برت بیرون از منزل است و به طور خاص دوست دارد به طور منظم دوچرخه سواری در کوهستان انجام دهد. او در قلب یک فرد بسیار رقابتی است که عاشق رقابت، مربیگری و تماشا کردن است. با این حال، بزرگترین لذت او این است که بتواند در کلیسای ساحلی در کارلزباد خدمت کند و بخشی از همه کارهای شگفت انگیزی باشد که خدا از طریق مردم آنجا انجام می دهد. برت به تازگی 6 ماهگی خود را با PG جشن گرفت و بسیار سپاسگزار است که بخشی از خانواده Purchase Green است.

با تشکر از خواندن این وبلاگ!

ما در Purchase Green Artificial Grass San Marcos خوشحالیم که در هر پروژه ای به شما کمک می کنیم! به فروشگاه ما در 445 Enterprise Street, San Marcos, CA 92078 سر بزنید یا اگر سؤال یا ایده ای برای پروژه دارید که در مورد آن به کمک نیاز دارید با ما با شماره 760-291-8349 تماس بگیرید.

ما همیشه خوشحال، کمک کننده و خوشحالیم که کمک می کنیم!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا