چمن مصنوعی

به‌روزرسانی پروتکل‌های COVID برای خرید فروشگاه‌های سبز در CA و AZ

به مشتریان و همکاران محترم ما در کالیفرنیا و آریزونا:

بالاترین اولویت خرید سبز، سلامت و ایمنی تیم ما، مشتریان ما و جوامعی است که در این مدت به آنها خدمت می کنیم. با تغییر محدودیت ها در کالیفرنیا و آریزونا، در تلاش برای اطمینان از ایمنی کارمندان خود در حین خدمت به مشتریان و جوامع خود، در حال تنظیم چند پروتکل در فروشگاه و در محل برای مکان های کالیفرنیا و آریزونا هستیم.

به طور خلاصه، مکان‌های Purchase Green’s California و Arizona عملیاتی هستند، اما نمایشگاه‌های ما بسته هستند. ما همچنان در حال پردازش سفارش‌ها هستیم و می‌توانیم به مشتریان از طریق تلفن و آنلاین کمک کنیم. خرید فروشگاه‌های سبز در سایر ایالت‌ها همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

پردازش پرداخت و دریافت مواد

ما در حال پردازش سفارشات و پرداخت پول از طریق تلفن یا از طریق وب سایت خود هستیم. برای مشتریانی که مایل به پرداخت از طریق نقد یا چک هستند – وجوه را می توان مستقیماً به حساب بانکی ما در شعبه محلی Wells Fargo یا City National Bank واریز کرد. متأسفانه ما قادر به پرداخت پول نقد یا چک در فروشگاه نیستیم. برای راهنمایی خاص در مورد پرداخت های نقدی و چک، با فروشگاه محلی خرید سبز تماس بگیرید.

محصول را می توان با تعیین وقت قبلی تماس گرفت و تحویل از طریق شرکت ثالث در دسترس است. مکان‌های منتخب به ارائه تحویل محلی در کنار پیاده‌روی ادامه می‌دهند، اگرچه این امر از فروشگاهی به فروشگاه دیگر متفاوت است تا به مقررات محلی پایبند باشد. لطفاً برای اطلاع از گزینه‌های تحویل خاص با فروشگاه سبز محلی خود تماس بگیرید. در مکان‌هایی که ارسال محلی هنوز یک گزینه در دسترس است، لطفاً توجه داشته باشید که اعضای تیم ما با جدیت فاصله اجتماعی لازم را رعایت می‌کنند و از شما می‌خواهیم که برای انجام همین کار با ما همکاری کنید. برای تماس‌های اراده‌ای، از مشتریان می‌خواهیم تا حداکثر ممکن در وسیله نقلیه خود بمانند و مجدداً به ما در حفظ فاصله اجتماعی مناسب کمک کنند.

برآوردها و تاسیسات

در نتیجه مقررات محلی متفاوت، گزینه های خاص بسته به مکان متفاوت خواهد بود. اگرچه، به طور کلی، اندازه‌گیری/تخمین در محل هنوز می‌تواند برنامه‌ریزی شود. تا حد ممکن، ما از پلتفرم‌های دیجیتال مختلف برای ثبت ابعاد تقریبی اندازه و دامنه پروژه شما و ارائه محدوده قیمت تقریبی در مواد و نیروی کار از راه دور استفاده خواهیم کرد. اگر بر اساس این اطلاعات، اندازه‌گیری و پیشنهاد دقیق سایت را می‌خواهید، ما برآورد شما را در محل برنامه‌ریزی می‌کنیم.

شما نیازی به حضور در هنگام بازدید از محل ما ندارید. با خیال راحت در خانه یا خارج از سایت خود بمانید. ما به سادگی از شما می خواهیم که نقاط دسترسی لازم را برای اعضای تیم ما باز بگذارید و با ما برای حفظ فاصله اجتماعی مناسب با جدیت همکاری کنید. ما همچنین همیشه این گزینه را داریم که از طریق ویدئو کنفرانس، اقدام و پیشنهاد را با شما بررسی کنیم. نمونه های محصول را می توان در مناطق تعیین شده رها کرد و پیشنهادات نهایی ظرف 1 روز کاری ایمیل می شود.

به طور کلی، کار ساخت و ساز طبق برنامه در حال تکمیل است. و در صورت اجازه، کارهای ساختمانی جدید همچنان به تقویم شغلی ما اضافه می شود. برای اطمینان از سلامت و ایمنی شما در کنار سلامت و ایمنی اعضای تیم ما، از همه می‌خواهیم که تمام نقاط دسترسی لازم باز باشد و مکان‌هایی برای نصب ابزار و مواد خالی باشد. خواهشمندیم تمام تلاش منطقی برای حفظ فاصله اجتماعی مناسب انجام شود. علاوه بر این، اگر در هر مرحله از مراحل نصب سؤال یا نظری دارید، لطفاً از طریق تلفن یا ایمیل با سرپرست شغلی ما در ارتباط باشید. با این فرض که ما همچنان به رعایت عادات فاصله گذاری اجتماعی خوب ادامه می دهیم، یک چت حضوری نیز قابل قبول است.

اگر در مورد نحوه خرید یا قرار ملاقات سؤالی دارید، لطفاً با هر یک از مکان‌های کالیفرنیا و آریزونا تماس بگیرید. ما خوشحالیم که کمک می کنیم! و عمیق ترین تشکر و قدردانی ما برای درک شما در این زمان های نامطمئن. ما سپاسگزاریم که همچنان بخشی از چنین جوامع حمایتی هستیم.

سالم بمانید، ایمن بمانید و با دیگران مهربان باشید.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا