خودرو

بهترین خودروهای بریتانیایی تمام دوران

این بیماری همه گیر شامل خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا و اخیراً کمبود ریزتراشه های جهانی. اوه، و در بریتانیا، مقررات جدیدی وجود دارد که فروش خودروهای مجهز به موتورهای احتراق داخلی جدید را از سال 2030 ممنوع می کند، مگر اینکه تا حدی برقی شده باشند. با چنین چالش‌هایی، جای تعجب نیست که صنعت خودرو با بادهای مخالف بزرگی روبرو باشد. با وجود همه اینها، صنعت خودروی بریتانیا موفقیت هایی داشته است، و در جاهایی که مشکلاتی وجود داشته است – برای مثال، جگوار و استون مارتین – برنامه های بازسازی جسورانه و امیدوارکننده ای وجود دارد.

البته این فهرست بازتابی از اتفاقاتی است که در آن رخ داده است 125 سال از زمانی که صنعت خودرو بریتانیا شروع به کار کرد و همچنین زمانی که Autocar شروع به نوشتن در مورد آن کرد، اکنون برای در نظر گرفتن هفت سال پرتلاطم از آخرین باری که ما آن را منتشر کرده ایم، به روز شده است. رتبه قبلی با استفاده از رای شما خوانندگان عزیز به دست آمد، اما این بار تصمیم گرفتیم با جسارت 100 نفر برتر را خودمان انتخاب کنیم.

تغییرات زیادی رخ داده است، اگرچه هفت سال زیاد نبود. بسیاری از خودروهای الکتریکی در این لیست وجود دارند، بسیاری از سوپراسپرت ها و GT های لوکس. ما از شماره 100 شروع می کنیم و به سمت چیزی که معتقدیم هستیم، پیش می رویم بهترین ماشین بریتانیایی همه کاره تا کنون:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا