اقتصادی

بایدن توصیه هایی را برای تقویت عضویت در اتحادیه تصویب کرد

کارگروه رئیس، گزارش دومی را ارائه خواهد کرد که پیشرفت توصیه های خود را شرح می دهد و توصیه های اضافی را ظرف شش ماه پیشنهاد می کند.

مقامات اتحادیه و کارشناسان کارگری، بایدن را یکی از طرفدارترین روسای جمهوری کارگری می دانند. او به سرعت اقدام به اخراج منصوبان ترامپ کرد که به نظر می رسد نسبت به کار بی مهری هستند و قوانین دوران ترامپ را که حمایت از کارگران را تضعیف کرده اند، لغو کرد و قانونی را امضا کرد که ده ها میلیارد دلار را برای تثبیت برنامه های بازنشستگی اتحادیه تضمین می کرد.

آقای بایدن گهگاه از منبر قلدری خود استفاده کرده است تا از کارفرمایان بخواهد که حقوق کارگری یا مواضع مذاکره را تضعیف نکنند، همانطور که او این کار را انجام داد. مراقب اجبار باشید کارگران در حال بررسی تشکیل اتحادیه در طول یک انتخابات مهم اتحادیه در آمازون در سال گذشته. او بعداً طرح کلوگ برای جایگزینی دائمی کارگران اعتصابی را “حمله وجودی” به اعضای اتحادیه او توصیف کرد.

هفته گذشته، بایدن یک فرمان اجرایی را امضا کرد که بر اساس آن باید توافق‌نامه‌های به اصطلاح کار پروژه – توافق‌نامه‌هایی بین اتحادیه‌های ساختمانی و پیمانکاران که دستمزدها و شرایط کار را تعیین می‌کنند – در پروژه‌های ساختمانی فدرال به ارزش بیش از 35 میلیون دلار، اقدامی که کاخ سفید تخمین می‌زند می‌تواند بر آن تأثیر بگذارد، امضا کرد. نزدیک به 200000 کارگر او قبلاً فرمان اجرایی امضا کرده بود که حداقل دستمزد پیمانکاران فدرال را از 10.95 دلار به 15 دلار در ساعت افزایش می دهد.

اما علیرغم حمایت آقای بایدن و نظرسنجی‌ها حاکی از حمایت گسترده مردم از اتحادیه‌ها، نرخ عضویت در اتحادیه در سراسر کشور تنها در 10 درصد باقی مانده است که پایین‌ترین سطح آن در دهه‌های اخیر است.

قانون حق سازماندهی یا قانون PRO، که بایدن از آن حمایت می‌کند، با ممنوع کردن شرکت‌ها از برگزاری جلسات اجباری ضد اتحادیه‌ها و اعمال جریمه‌های مالی برای کارفرمایان که از کارگرانی که به دنبال عضویت در اتحادیه‌ها هستند، تلافی می‌کنند، آسان‌تر می‌کند. مجلس نمایندگان در ماه مارس آن را تصویب کرد، اما هنوز در سنا گریزان است. دموکرات ها ممکن است به دنبال تصویب برخی از مفاد سبک حزبی آن در سال جاری باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا