تکنولوژی

بازسازی اوکراین: پرینت سه بعدی و متاورس می توانند به ایجاد شهرهای فردا کمک کنند

اگر شما هم مثل من هستید، با توجه به اتفاقاتی که در اوکراین می گذرد، تمرکز روی کار دشوار است. می ترسم پیمایش با مرگ برای بسیاری از ما اعتیاد آور شده باشد. اما در حالی که درد و رنجی که ما می بینیم به وضوح غم انگیز است، نتیجه می تواند اوکراین بسیار قوی تر باشد که از پول روسیه تسخیر شده تامین مالی شود.

این هفته کنفرانس GTC Nvidia است. این نمایشگاه بر روی متاورس و کاربرد گسترده فناوری هوش مصنوعی متمرکز خواهد بود.

هفته گذشته، من با Apis Cor، یکی از برندگان مسابقه ناسا برای ساخت و ساز خودمختار در ماه آشنا شدم. فناوری ای که من برای ساختن سازه ها در ماه توسعه دادم می تواند به سرعت با ساخت سازه های روی زمین سازگار شود.

در نهایت جنگ در اوکراین پایان خواهد یافت. این فناوری‌ها می‌توانند به شهرهای اوکراین کمک کنند تا از نظر سازگاری و استفاده از فناوری با تمرکز بر ایجاد زندگی بهتر برای اوکراینی‌هایی که می‌خواهند پس از پایان جنگ به کشور خود بازگردند، به شگفتی‌های جهان تبدیل شوند.

بیایید در مورد اینکه چگونه متاورس، هوش مصنوعی و پرینت سه بعدی در مقیاس بزرگ می تواند اوکراین پس از جنگ را با استفاده از فناوری در حال توسعه برای ایجاد اولین پایگاه قمری به یکی از شگفتی های جدید جهان تبدیل کند، صحبت کنیم.

مثل همیشه، ما با محصول هفته خود پایان خواهیم داد: ThinkPad مورد علاقه من برای استفاده خانگی از خط ThinkPad تازه به روز شده Lenovo.

متاورس

به نظر می رسد بسیاری از مردم فکر می کنند که متاورس یک کلاهبرداری است و مردم در نهایت متوجه می شوند و به سراغ چیزهای نادرست بعدی می روند.

بسیاری از اینترنت همین فکر را می کنند. من این بخش از مشکل را کسانی می دانم که اغراق می کنند که متاورس کجاست و پیشنهاد می کند که جایگزین اینترنت شود. ممکن است اتفاق بیفتد، اما این نتیجه در کوتاه مدت مشکوک است.

همانطور که اینترنت در زمان AOL و CompuServe بود، متاورس چیزی به اندازه مجموعه ای از چیزهایی نیست که اکنون عمدتاً آفلاین هستند. این شبیه‌سازی بخش‌هایی از جهان است و این شبیه‌سازی در سه حوزه اصلی وجود دارد: بازی‌های آنلاین، شبیه‌سازی‌های آموزشی (اعم از افراد و هوش مصنوعی)، و شبیه‌سازی چیزهایی مانند ساختمان‌های اداری و کارخانه‌هایی که شرکت‌ها می‌خواهند ساختار را بهینه کنند و تعداد آنها را محدود کنند. سفارشات تغییر در طول فرآیند ساخت.

در GTC، انویدیا درباره Earth-2 صحبت خواهد کرد، شبیه سازی در مقیاس جهانی برای کمک به مبارزه با تغییرات آب و هوا و پیش بینی دقیق تر آب و هوا. اما این یک شبیه‌سازی است، بنابراین می‌تواند متغیرهایی را ایجاد کند تا نشان دهد که چگونه تغییر مناطق بزرگ توسعه انسانی می‌تواند تأثیر مثبتی بر محیط داشته باشد.

اگر این پروژه در اوکراین آغاز شود، Earth-2 می‌تواند الگویی برای آن کشور برای ایجاد شهرهای امن‌تر، پایدارتر و قابل دفاع‌تر در آینده ارائه کند. ما می توانیم مفاهیمی مانند زیست شناسی را که کمتر در برابر رویدادهای آب و هوایی، بیماری های همه گیر یا مهاجمان آسیب پذیر هستند، کشف کنیم.

به طور خلاصه، آنها می توانند یک مدینه فاضله مجازی در اوکراین بسازند و به شهروندان آواره آن کشور اجازه ورود بدهند تا بتوانند آینده را تجربه کنند، به آینده امیدوار شوند و بازخورد ارائه دهند تا زمانی که ساخت و ساز شروع شود، آینده بهتری بسیار محتمل است. .

کمک هوش مصنوعی

یکی دیگر از بخش های بزرگ GTC انویدیا، هوش مصنوعی است که اگر به درستی از آن استفاده شود، تلاش های انسان را بهبود می بخشد و نیرویی چند برابر می کند که در آن یک عامل می تواند …

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا