خودرو

این عید پاک خود را با اتوکار نوازش کنید

هیچ مشکلی را با نمایش عید پاک از دست ندهید. امروز ثبت نام کنید تا تعمیر هفتگی علاقه مندان به خودروی خود را با آخرین اخبار، نظرات متخصص و ویژگی های روشنگرانه دریافت کنید که هر هفته با فقط 31.99 پوند به درب و دستگاه شما تحویل داده می شود.

اما عجله کنید – این نمایش برای مدت طولانی ادامه نخواهد داشت. سفارش قبل از 18 آوریل تا صرفه جویی 45% در مورد اشتراک نشریات به علاوه 3 ماه رایگان دسترسی دیجیتال.

چرا اشتراک؟

اشتراک شما شامل اخبار فوری صنعت، از جمله تست‌های جاده‌ای محبوب، اولین رانندگی‌های داغ‌ترین خودروهای جدید و مقالات نظری ما از ستون‌نویس‌های ستاره‌دار استیو کراپلی، مت پرایور و جیمز رابرت است.

ارزش عالی در اینجا نیز متوقف نمی شود: مشترکین Autocar همچنین می توانند به Subscriber Extra، برنامه پاداش ها و مزایای ما بپیوندند. شامل ستون‌های هفتگی انحصاری از ویراستاران ستاره ما مستقیماً به صندوق ورودی شما، بلیط‌های هدیه برای رویدادهای معتبر و تخفیف‌هایی از شرکای متعدد ما، مانند Beaulieu، خانه موزه ملی خودرو.

شما می توانید با سفارش آنلاین یا تلفنی با کد قیمت 0344848 8816 از این پیشنهاد استفاده کنید. EAS22ED.

لطفاً توجه داشته باشید که این پیشنهاد برای مدت محدودی است و در 18 آوریل 2022 به پایان می رسد. برای جزئیات بیشتر، به www.themagazineshop.com مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا