بازرگانی

اکنون رکورد 5 میلیون شغل خالی بیش از بیکاران در ایالات متحده وجود دارد

عابران پیاده در 16 مارس 2022 از کنار تابلوی Now Hiring در آرلینگتون، ویرجینیا عبور می کنند.

استفانی رینولدز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اداره آمار کار روز سه شنبه گزارش داد که تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها مشاغل خود را در ماه فوریه ترک کردند، در حالی که شکاف بین مشاغل موجود و بیکاران افزایش یافت.

بررسی گردش شغل و اشتغال نشان داد که 4.35 میلیون کارگر در ماه فوریه ترک کردند که نسبت به ماه قبل 94000 نفر افزایش داشت. همچنین به عنوان درصد نیروی کار کمی بالاتر است و از 2.8 درصد به 2.9 درصد رسیده است.

در همین حال، 11.27 میلیون افتتاح در ماه وجود داشت که اندکی نسبت به ژانویه کاهش داشت. با این حال، با مجموع تعداد بیکارانی که علاوه بر 6.27 میلیون نفر قرارداد دارند، رکورد 5 میلیون شغل بیشتر از کارگران موجود باقی مانده است. برای هر بیکار 1.8 شغل وجود داشت.

خدمات آموزشی و بهداشتی با 2.23 میلیون شغل، بالاترین سطح فرصت های شغلی را برای این ماه به خود اختصاص داده اند، پس از آن خدمات حرفه ای و تجاری با 2.1 میلیون شغل و تجارت، حمل و نقل و آب و برق با 1.86 میلیون شغل قرار دارند.

سطح استعفا از بالاترین سطح در نوامبر 2021 با 4.51 میلیون نفر بود که نشان دهنده 3٪ از کل نیروی کار است. بالاترین سطح مربوط به تجارت، حمل و نقل و آب و برق با 1.06 میلیون نفر است. اوقات فراغت و مهمان‌نوازی، معیاری حیاتی برای بهبود اقتصادی در دوران همه‌گیری، نرخ ترک سیگار را بدون تغییر در 5.6 درصد مشاهده کرد.

سطح بالای استعفا بخشی از چیزی است که برخی آن را “استعفای بزرگ” می نامند، که در آن کارگران توانستند موقعیت فعلی خود را برای فرصت های بهتر ترک کنند.

استخدام ها در ماه فوریه 263000 افزایش یافت و این نرخ را به 4.4 درصد رساند، در حالی که اخراج ها و اخراج ها به 1.39 میلیون نفر کاهش یافت. جدایی ها به طور کلی کمی بیشتر بود و به کمتر از 6.1 میلیون رسید.

مقامات فدرال رزرو از نزدیک گزارش JOLTS را برای نشانه هایی از رکود بازار کار دنبال می کنند. تصویر بسیار باریک شغلی به افزایش تورم کمک کرد و باعث شد فدرال رزرو شروع به افزایش نرخ بهره کند.

یک عکس مهم از بازار کار در روز جمعه، زمانی که BLS شماره حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ماه مارس خود را منتشر می کند، منتشر می شود. اقتصاددانان شرکت‌کننده در نظرسنجی داوجونز انتظار رشد 490000 واحدی و افزایش متوسط ​​درآمد ساعتی 0.4 درصدی در ماه و 5.5 درصدی بر مبنای 12 ماهه را دارند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا