تکنولوژی

اهمیت انجمن استانداردهای متاورس

برای بسیاری از ما، متاورس بیشتر در مورد وعده اینترنت جدیدی است که بتوانیم به صورت مجازی آن را کشف کنیم. همانطور که در حال حاضر اجرا می شود، متاورس یادآور دنیای شبکه ای قبل از اینترنت است. این با ترکیبی از تلاش‌های متفاوت و منحصربه‌فرد برای ایجاد چیزی بیشتر شبیه یک رویکرد باغ دیواری، بیشتر شبیه AOL و CompuServe از اینترنت پس از Netscape که امروز از آن لذت می‌بریم، نشان داده می‌شود.

برنامه‌ها از موارد مفید – مانند برنامه‌هایی که از Omniverse انویدیا استفاده می‌کنند – تا وعده‌های «چیزی» از متا (فیسبوک سابق) را شامل می‌شوند که حداقل در حال حاضر، عمدتاً ناامیدکننده هستند. مسلماً، ناامیدی بیشتر به دلیل انتظارات بیش از حد است تا کاهش سرعت متا. این اغلب یک مشکل با فناوری های جدید است که در آن انتظارات کم است و سپس مردم در نتیجه گیج می شوند.

اکنون، با اعلام هفته گذشته انجمن استانداردهای متاورس، به نظر می رسد صنعت به سمت یکی از مشکلات عمده در متاورس پیش می رود، که فقدان قابلیت همکاری و استانداردهای مشابه اینترنت است که می تواند آینده ای هموارتر را فراهم کند. متاورس

بیایید در مورد اهمیت این جنبش در این هفته صحبت کنیم. سپس با محصول هفته من نتیجه گیری می کنیم، یک راه حل قابل حمل انرژی خورشیدی که می تواند به جلوگیری از مشکلات زیست محیطی و خاموشی که انتظار می رود ایالت هایی مانند کالیفرنیا و تگزاس با آن مواجه شوند، کمک کند زیرا تغییرات آب و هوایی باعث می شود شبکه های برق آنها کمتر قابل اعتماد باشد.

متاورس فعلی

امروزه، فرا وجهی نه آنقدر که چیزهای زیادی است.

پیشرفته ترین نسخه متاورس امروزی Omniverse انویدیا است. این ابزار برای طراحی ساختمان‌ها، آموزش ربات‌های خودران (از جمله ماشین‌های خودران) استفاده می‌شود و اساس Earth-2 را تشکیل می‌دهد که برای شبیه‌سازی و پیش‌بینی بهتر آب‌وهوا طراحی شده است – برای اطلاع‌رسانی زودهنگام از رویدادهای مهم آب و هوایی و طراحی راه‌حل‌های بالقوه برای تغییرات آب و هوای جهانی

در حالی که به نظر می رسد بسیاری بر این باورند که متاورس برای جایگزینی اینترنت رشد خواهد کرد، من شک دارم که این اتفاق بیفتد یا هرگز اتفاق بیفتد. اینترنت اطلاعات را نسبتاً کارآمد سازماندهی می کند. حرکت به رابط VR از یک رابط آزمایشی ممکن است روند دسترسی به داده‌ها را بدون ویژگی افست کند کند.

متاورس برای شبیه سازی و شبیه سازی و به طور خاص برای کارهایی که استفاده از یک محیط مجازی و سرعت ماشین می تواند مشکلات بحرانی را با سرعت و دقت بیشتری نسبت به جایگزین های فعلی حل کند، بهترین است. برای آن وظایف، آنها قبلاً ثابت کرده اند که ارزشمند هستند. در حالی که به طور بالقوه می تواند به چیزی شبیه به هولودک در “پیشتازان فضا” یا دنیای مجازی به تصویر کشیده شده در “ماتریکس” تبدیل شود، اما هنوز پیدا نشده است.

آنچه هنوز مورد نیاز است

کاری که اکنون می‌توانیم انجام دهیم، ایجاد تصاویر واقعی است که می‌توانند به صورت مجازی کاوش شوند. اما کاری که ما نمی توانیم انجام دهیم این است که دوقلوهای دیجیتالی واقعی انسان را برای پر کردن متاورژن ایجاد کنیم. ما هنوز نمی‌توانیم از ابزارهای بدن انسان استفاده کنیم تا بتوانید متاورژن را طوری تجربه کنید که گویی واقعی است، و رابط اصلی ما، عینک‌های واقعیت مجازی، بزرگ و سنگین هستند و باعث می‌شوند عینک‌های سه بعدی که قبلاً بازار آن را رد کرده بود، بسیار به نظر برسند. در مقابل بهتر است

رفع این مشکلات ارزان و آسان نیست. اگر باید برای هر مورد از متاورژن به طور منحصر به فرد حل می شد، تکامل متاورژن…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا