خودرو

استون مارتین برای رقابت با فراری 296 GTB با 830 اسب بخار برای سال 2023 آماده می شود.

سال گذشته، استون توسعه موتور 3.0 لیتری V6 خود را که قرار بود در نهایت در خط تولید خود عرضه کند، به عنوان بخشی از یک برنامه منطقی سازی گسترده تحت هدایت مدیر عامل سابق و رئیس AMG، توبیاس مورز، تکمیل کرد. بنابراین، ابرخودروی جدید برای تطبیق با موتور آلمانی بزرگتر و مقرون به صرفه تر، مهندسی مجدد خواهد شد، همانطور که در مورد Valhalla بود، اما به مفهوم سبک وزن و متمرکز پویا خود وفادار خواهد ماند.

این مدل جدید که در اطراف یک وان فیبر کربنی برای ترکیبی عالی از سفتی و سبکی ساخته شده است، باید ترازو را به کمتر از 1500 کیلوگرم برساند، زیرا وزن سفت‌تر Valhalla تنها 1550 کیلوگرم است، در حالی که پکیج هوای الهام گرفته از Valkyrie نیروی رو به پایین را افزایش داده و افزایش می‌دهد. ارتفاع سواری سرعت و چابکی در پیچ برای مرجع، عناصر شاسی تقویت‌شده با جریان هوا والهالا – از جمله تونل‌های ونتوری جلو به عقب، اسپلیتر فعال جلو و اسپویلر عقب – 600 کیلوگرم نیروی رو به پایین با سرعت 150 مایل در ساعت ایجاد می‌کنند.

با این حال، انتظار می رود بسته جامع به اندازه رقبای خود متمرکز بر جاده و مجهز باشد و تمرکز دوگانه بر ارگونومی راننده محور و بهینه سازی مسافت های طولانی داشته باشد. مهمتر از همه، این سوپراسپرت از انتقال استون به نسل جدیدی از سیستم اطلاعات سرگرمی لمسی بهره خواهد برد، که به روز رسانی اصلی خودروهای اسپرت موتور جلوی بهبود یافته آن – استون مارتین ونتیج، DBS و استون مارتین DB11 – در پایان سال خواهد بود. 2022.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا