چمن مصنوعی

استفاده از چمن مصنوعی برای پاسیو و نشستن در فضای باز

از آنجایی که مقررات برخی مکان‌ها را از انجام تجارت در داخل خانه جلوگیری می‌کند، رستوران‌ها، سالن‌های ورزشی و سایر مغازه‌ها با فضاهای موقتی در فضای باز سازگار شده‌اند. ما دیدیم که قسمت‌های غذاخوری در فضای باز در همه جا ظاهر می‌شوند، و نکته‌ای داریم که این فضاهای بداهه را تا حد ممکن جذاب کنیم.
پوشاندن سنگفرش های داغ و خسته کننده با چمن مصنوعی حسی خوشایند می دهد و فضای کسل کننده را با رنگ های زنده پر می کند.

ما به سختی مشغول تهیه چند چمن مختلف برای نصب موقت بوده ایم. ما چند علف داریم که برای این نوع مناطق موقت در فضای باز مناسب است.

روکش زمین (تا 0.99 دلار در فوت مربع)

Green’s را خریداری کنید پوشش زمین چمن مصنوعی چمن این به طور خاص برای کاربردهای چمن مصنوعی با ترافیک سبک طراحی شده است. ارزش باورنکردنی است – پوشش سبز را در یک محصول کاملاً جدید با قیمت چمن مصنوعی استفاده شده ارائه می دهد. به دنبال یک محلول چمن مصنوعی با ظاهر عالی هستید که روی کیف پول نیز ملایم باشد؟ پوشش زمین برای شماست. این آن را به گزینه ای عالی برای هر راه حل موقت و فضای باز تبدیل می کند!

Zoysia (تا 1.70 دلار در فوت مربع)

زویسیا یک چمن مصنوعی عالی، با کیفیت و بسیار طبیعی است. این یک چمن مصنوعی بادوام، رقیق شده و با دمای کنترل شده است – که با بهترین قیمت صنعتی ارائه می شود. دوام Zoysia آن را به انتخابی عالی برای هر باشگاه ورزشی در فضای باز، امکانات تمرینی یا فضای غذاخوری که انتظار دیدن ترافیک سنگین را دارند تبدیل می کند.

نور بلوگراس (تا 1.70 دلار در فوت مربع)

برای نور بلوگراس، چمن بهتر از این قیمت در بازار وجود ندارد. تیغه C شکل برای ارائه حافظه برتر طراحی شده است – یک ویژگی کلیدی برای این محصول با وزن صورت 1.5 اینچی، 48 اونس. باز هم، یک گزینه فوق العاده برای هر مرکز آموزشی موقت یا منطقه پر ترافیک.

از آنجایی که محدودیت ها از ایالت به ایالت، شهرستان به شهرستان و شهر به شهر متفاوت است، مهم است که دستورالعمل های محلی خود را برای تجارت دنبال کنید. با خود تماس بگیرید محلی خرید سبز برای اطلاعات بیشتر در مورد نصب موقت چمن مصنوعی تا ببینید چگونه می توانید مناطق بیرونی کسب و کار خود را بهبود بخشید.

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا