بازرگانی

اجاره خانه های یک خانواده در ماه سپتامبر 10 درصد افزایش یافت

بر اساس گزارش جدید CoreLogic، اجاره خانه های یک خانواده در سپتامبر سال گذشته در سراسر کشور 10.2 درصد افزایش یافت، در حالی که در سپتامبر سال گذشته 2.6 درصد افزایش داشت.

رشد شغلی بهبود یافته و قیمت‌های بالاتر در بازار خانه برای خانه‌ها به تقاضای قوی برای اجاره خانه‌های تک خانواده که به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا دامن زده است، افزوده است.

در حالی که 93 درصد از مصرف کنندگان گفتند که فکر می کنند داشتن یک خانه سرمایه گذاری خوبی است، طبق گزارش جداگانه CoreLogic، رقابت در بازار خرید، خریداران بالقوه بیشتری را مجبور می کند به عنوان اجاره نشین بمانند.

بازار تک‌خانواده‌ها در حال حاضر بسیار داغ است، زیرا مردم فضای بیشتری می‌خواهند و هزاره‌ها در ازدواج و پدر و مادر شدن بسیار جلوتر هستند.

مولی بوسل، اقتصاددان ارشد در CoreLogic گفت: «نرخ اجاره مسکن برای یک خانواده در سه ماهه سوم سال 2021 نزدیک به پایین‌ترین سطح 25 ساله خود باقی ماند و رشد سالانه اجاره را در ماه سپتامبر به دو رقمی رساند. رشد اجاره‌بها باید در کوتاه‌مدت قوی باشد، به‌ویژه با بهبود بازار کار و ادامه تقاضا برای خانه‌های بزرگ.»

رشد اجاره در تمام سطوح قیمت قوی است، اما در بالاترین سطوح قوی ترین است:

  • قیمت پایین (75٪ یا کمتر از میانگین منطقه): 8.3٪، از 2.4٪ در سپتامبر 2020
  • قیمت متوسط ​​پایین (75٪ تا 100٪ میانه منطقه): 9.3٪، از 2.3٪ در سپتامبر 2020
  • بالاترین میانگین قیمت (100٪ تا 125٪ میانه منطقه): 10.5٪، از 2.4٪ در سپتامبر 2020
  • گران (125٪ یا بیشتر از میانگین منطقه): 11٪، از 2.8٪ در سپتامبر 2020

برخی از بازارها گرمتر از بازارهای دیگر هستند. رشد اجاره بها در میامی قوی ترین بود و نسبت به مدت مشابه سال قبل 25.7 درصد افزایش داشت. میامی همچنین یکی از بالاترین میانگین اجاره در این کشور را دارد.

پس از آن میامی فینیکس و لاس وگاس به ترتیب با 19.8 درصد و 15.9 درصد قرار دارند. این سه بازار شاهد رشد بیشتری هستند زیرا گردشگری سرانجام پس از محدودیت های همه گیر شروع به بازگشت کرده است. آستین، تگزاس و سن دیگو پنج بازار برتر رشد اجاره را جمع کردند.

در پایین ترین سطح، شیکاگو، بوستون، فیلادلفیا، واشنگتن دی سی، و منطقه شهری نیویورک کمترین رشد اجاره کمتر از 5 درصد را نسبت به سال گذشته مشاهده می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا