چمن مصنوعی

ابزار نصب چمن مصنوعی برای پیمانکاران

به روز شده در 23 ژوئن 2021:

ما مفتخریم که انتشار «راهنمای نصب DIY» جدید خود را اعلام کنیم. اگر به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد نصب چمن مصنوعی خودتان هستید، این راهنمای شماست. این بینش عالی برای هر پیمانکاری دارد که چگونه به دنبال تکمیل مهارت های خود در نصب چمن مصنوعی است. اینجا را کلیک کنید تا “راهنمای نصب DIY” ما را بخوانید و متخصص شوید.

هدف پیمانکاران منظر که به طور منظم چمن مصنوعی را نصب می کنند، به مشتریان خود محصولی زیبا را تا حد امکان کارآمد و مقرون به صرفه ارائه می کنند. در اینجا 7 ابزار صنعتی وجود دارد که نصب چمن مصنوعی را با دقت و سرعت آسان تر می کند:

جارو برقی صنعتی

این جارو فلزی بزرگ راه حلی عالی برای تمیز کردن چمنزار هنگام آماده سازی آن برای نصب است. در مقایسه با استفاده از جارو دستی، میزان کاری را که باید انجام شود به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. تقریباً هفت برابر سریعتر از جارو فشاری است.

ضربه زن فرش

کیکر فرش یک ابزار نصب ضروری برای چمن مصنوعی است. درست مانند فرش، چمن به صورت رول در می آید که در آن مواد فشرده می شود و – پس از نصب – می تواند از چند یدک اضافی برای اطمینان از کشیده شدن خوب و محکم استفاده کند.

ابتدا چمن را به طور مناسب جهت دهی و برش دهید تا با شکل کلی محیط مطابقت داشته باشد. سپس، یک طرف خط محیطی چمن را با یک ردیف میخ 5 اینچی غیر گالوانیزه با فاصله 6 اینچ از هم لنگر بزنید. بعد از اینکه ردیف میخ های لنگر در امتداد محیط بالایی قرار گرفت، از یک ضربه زن فرش برای کشش چمن به سمت بیرون استفاده کنید. با لگد زدن و کشش، چمن شل شروع به جمع شدن می کند. فقط از مواد دسته شده، میخ غیر گالوانیزه را در جایی که چمن اکنون کشیده شده است بکوبید و نگهدارنده را محکم کنید. به کشش و محکم کردن در ردیف های افقی با ناخن هر 2 تا 3 فوت مربع – یا تقریباً 2 فوت بین هر ردیف و 2 فوت بین هر ناخن – مانند شبکه ای ادامه دهید.

چمن گیر

چمن گیر مجموعه ای از انبرهای گیره است که برای کشیدن چمن مصنوعی در جای خود استفاده می شود. انبر هم چمن را می‌گیرد و هم آن را با کمترین نیرو در جای خود می‌کشد. از نظر استفاده شبیه برانکارد فرش است. TurfGrip که در عرض های مختلف موجود است، بهترین ابزار چمن مصنوعی برای نگه داشتن چمن مصنوعی در جای خود است. انبر TurfGrip در زمانی که تار چمن به تراز نیاز دارد، فشار زیادی را بر پیمانکار کاهش می دهد.

دایره کاتر

کاتر دایره ای یک ابزار دایره ای است که برای بریدن قطعات گرد کوچک روی چمن مصنوعی طراحی شده است. دایره جایگزین کاملاً در فضا قرار می گیرد. این یکی از دقیق ترین ابزارهای چمن مصنوعی است که اپلیکاتور می تواند از آن استفاده کند. این برای برش نقطه های مرکز و پنالتی در یک زمین ورزشی عالی است.

برش خط

برش خط یک ابزار فلزی خطی با تیغه تیز است که برای برش خطوط مستقیم روی چمن مصنوعی طراحی شده است. برای بریدن چمن مصنوعی به لبه ایوان سنگی بسیار عالی است. برای برش دقیق بهتر است از حالت زانو زده استفاده شود. مثل همیشه، این تیغه های تیز باید با دقت زیادی استفاده شوند.

بیشتر از آنچه باید کار نکنید؛ از این ابزارها استفاده کنید تا مشتریانتان در مورد کارهای بی عیب و نقصی که برای تکمیل آن به نصف «پسر دیگر» شما زمان می برد، هیاهو کنند.

برای نکات بیشتر در مورد نحوه اجرای بازده نصب، ما را بررسی کنید راهنمای نصب DIY.

با راهنمای نصب DIY به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا