چمن مصنوعی

آیا همه نصب های چمن مصنوعی از لاستیک کرامپ استفاده می کنند؟

ممکن است نام لاستیک خرد شده را شنیده باشید – آن تکه های ریز لاستیک که در چمن مصنوعی پراکنده شده اند تا هم به عنوان پرکننده و هم به عنوان ضربه گیر عمل کنند. و اگر نام لاستیک خرده‌دار را شنیده‌اید، احتمالاً چیزهای خوبی در مورد آن نشنیده‌اید.

آیا خرده لاستیک ایمن نیست؟ آیا واقعاً بی خطر است؟ مطالعات مختلفی در مورد ایمنی خرده لاستیک انجام شده است، اما در این مرحله نتیجه گیری در هر صورت زود است. پس بیایید ببینیم لاستیک خرده‌دار چیست و چرا Purchase Green آن را حمل نمی‌کند.

خرده لاستیک چیست؟

پر کردن لاستیک کرامپ با آسیاب کردن لاستیک های قدیمی ساخته می شود. در ابتدا، این راه حل به عنوان یک استراتژی نوآورانه و سازگار با محیط زیست برای استفاده مجدد از کوه های لاستیک های قدیمی که در محل های دفن زباله نشسته اند مورد تحسین قرار گرفت.

با این حال، در سال‌های اخیر، شواهد حکایتی شروع به روشن کردن یک ارتباط بالقوه بین پر کردن و موارد سرطان کرده است، به ویژه در میان اهدافی که اغلب در تماس هستند یا حتی گلوله‌های سیاه ریز مشترک در زمین‌های ورزشی چمن مصنوعی در سراسر جهان را می‌خورند یا استنشاق می‌کنند. کشور.

آیا ما لاستیک خرد شده را توصیه می کنیم؟

در Purchase Green، ما لاستیک خرده‌دار را برای محوطه‌سازی مسکونی نمی‌فروشیم و توصیه نمی‌کنیم. برای یک چیز، به عنوان یک ماده پرکننده، در واقع چمن را داغ تر می کند. واقعیت این است که سیستم های پرکننده بهتر و پیشرفته تری نسبت به خرده لاستیک وجود دارد.

در Purchase Green ما فقط بهترین محصولات را حمل می کنیم و خرده لاستیک بهترین محصول نیست. در عوض، ما محصولاتی مانند MellowFill. Infill MellowFill از رشد کپک و جلبک جلوگیری می کند و بوها را کنترل می کند. برای چمن‌های مسکونی بسیار خوب عمل می‌کند زیرا هر کاری را که لاستیک خرده‌دار انجام می‌دهد برای اطمینان از دوام و کیفیت چمن مصنوعی انجام می‌دهد در حالی که جایگزینی بسیار طبیعی‌تر و کم‌هزینه‌تر است.

در نتیجه…

سلامت و ایمنی مشتریان و کارمندان ما مهمترین چیز برای ما است. به همین دلیل، ما قبلاً از جریان اصلی خارج شده‌ایم و محصولات سنتی چمن مانند خرده‌های لاستیک را حذف کرده‌ایم، زیرا به سادگی با تهدیدات سلامتی که این لاستیک ایجاد می‌کرد راحت نبودیم (به کارایی پایین‌تر از آن اشاره نکنیم!). ما به ارائه محصولی که برای شما، حیاط، امور مالی و محیط زیست شما سالم تر است، افتخار می کنیم.

برای اطلاعات بیشتر در مورد استفاده از خرده لاستیک در تاسیسات چمن مصنوعی، این را بررسی کنید ویدئو یا به سراغ شما بروید خرید محلی چمن مصنوعی سبز کارشناس!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا