چمن مصنوعی

آیا جدیدترین کاربرد برای فاصله گذاری اجتماعی چمن مصنوعی است؟

ماه گذشته، سایت خبری نیویورک گاتهامیست باحال منتشر کرد مقاله درباره آخرین استفاده از چمن مصنوعی معمولاً یک مکان کنسرت و رویداد، The Rooftop در اسکله 17 در نیویورک باید با نوع جدیدی از فضای گردهمایی سازگار شود. اجتماعی از راه دور.

برای پذیرایی از مهمانان و فراهم کردن فضایی سرگرم‌کننده و ایمن در فضای باز، The Rooftop به The Greens تبدیل شد و ۲۸ چمن مصنوعی کوچک، هر کدام ۱۴ دقیقه در ۱۴ دقیقه، و چهار زمین چمن بازی برای مهمان‌ها برای بازی با توپ بوسه، سوراخ ذرت، و جنگای غول‌پیکر نصب کرد.

اعتبار: اسکات لینچ / گاتهامیست

شاید ما تعصب داریم، اما این یک ایده عالی است! در یک پست وبلاگ از ماه گذشته، استفاده از چمن مصنوعی برای نشستن در رستوران در فضای باز و ورزش در باشگاه را مورد بحث قرار دادیم، اما این کار را یک قدم جلوتر می برد. به نظر می رسد یک فضای پاتوق اجتماعی از راه دور برای جمع شدن دوستان و خانواده ها می تواند یک فضای عادی جدید باشد.

اعتبار: اسکات لینچ / گاتهامیست

برای کاربردهایی مانند این، ما یک چمن مصنوعی را توصیه می کنیم که خنک بماند، زیر ترافیک بماند و طبیعی به نظر برسد. فیس مانند پلاتینیوم آریزونا، Eco Olive 80 یا ویستا نچرال 80 گزینه های عالی خواهد بود

اگر این ایده جالب جرقه پروژه ای را در ذهن شما ایجاد کرد، به ما خبر دهید! ما عاشق یافتن راه های جدید برای استفاده از چمن مصنوعی هستیم و خوشحالیم که به شما کمک می کنیم تا هر ایده ای را زنده کنید. و فراموش نکنید که مقاله اصلی Gothamist در مورد این استفاده جالب از چمن مصنوعی را بررسی کنید!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیاندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا