چمن مصنوعی

آماده سازی صاحبان مشاغل نوادا برای ممنوعیت غیرکاربردی سود در سال 2027

در 6 سال، ممنوعیت خاک نوادا، کاربردها و مکان های نصب چمن طبیعی را مسدود می کند. با این حال، مزایای این قانون نه تنها بر محیط زیست، بلکه بر صاحبان مشاغل محلی نیز تأثیر می گذارد. در اینجا نحوه بهترین آماده سازی آنها آمده است.

ممنوعیت سودآوری نوادا چگونه چشم انداز لاس وگاس را تغییر خواهد داد؟ عکس توسط کامرون رینی از جانب پیکسل ها

Scoop چیست، نوادا؟

از سال 2000، خشکسالی نوادا فرصت رشد اقتصادی منطقه لاس وگاس را محدود کرده است که نشان دهنده آینده ای ناپایدار است. با شدیدترین دوره خشکسالی در اوایل سال جاری، نیاز به صرفه جویی پایدار آب باید به زودی برآورده شود.

در 4 ژوئنهفتماستیو سیسولاک، فرماندار ایالت نوادا، قانونی را امضا کرد که بسیاری از سایت‌های عمومی و تجاری در حوزه آب‌رسانی جنوب نوادا را از استفاده از چمن‌زار طبیعی «غیرکارکردی» محدود می‌کند. منطقه وگاس انتظار دارد تقریباً 31٪ یا تقریباً 6 مایل مربع از فضای تجاری تجاری را جایگزین کند.

محدودیت‌های ممنوعیت چمن‌زار نوادا برای سایت‌هایی اعمال می‌شود که ترافیک روزانه کمی دریافت می‌کنند. مکان های آسیب دیده شامل حیاط های تجاری، وسط خیابان ها و ورودی های ساختمان های مسکونی است. خانه های یک خانواده، پارک ها، و زمین های گلف الزامات ممنوعیت چمن را برآورده نمی کنند.

تاثیر ممنوعیت سود نوادا چیست؟

قانونگذاران نوادا با حمایت دو حزبی و همچنین حمایت از گروه ها و انجمن های مختلف، گام های بزرگی برمی دارند تا «به گفته جان انتسمینگر، مدیر کل سازمان آب نوادای جنوبی، امکان استفاده پایدارتر و کارآمدتر از منابع، ایجاد انعطاف پذیری در برابر تغییرات آب و هوایی و کمک به اطمینان از تامین نیازهای فعلی و آینده جامعه به آب را فراهم می کند.

جایگزینی 6 مایل مربع چمنزار باعث صرفه جویی در حدود 11 گالن آب برای هر نفر در روز می شود. این معادل کاهش 10 درصدی مصرف آب از منبع اصلی منطقه – رودخانه کلرادو است. اگرچه، با مزایای واضح زیست محیطی، این ممنوعیت چگونه ممکن است بر ساکنان محلی نوادا در سطح فردی تأثیر بگذارد؟

خرید سبز از مشاغل کوچک حمایت می کند

در حالی که محدودیت‌های این ممنوعیت هنوز در حال تعریف است، صاحبان مشاغل و مدیران املاک می‌توانند یک قدم جلوتر باشند. زمان برای تعیین نیازهای مهم در مورد سبک، عملکرد و طول عمر چمن مصنوعی وجود دارد – زیرا همه آنها برابر نیستند.

خرید محصولات سبز کارشناسان می توانند بهترین چمن ممکن را از بین بیش از 30 گزینه، هر کدام با سبک ها و عملکردهای متفاوت، شناسایی کنند. ویژگی های چمن می تواند استفاده و راحتی را با کاهش میزان گرمای حفظ شده از خورشید افزایش دهد. یا می توانند باکتری های مضر را از بین ببرند و سطوح را ضد عفونی نگه دارند. برخی از آنها دارای چندین شکل تیغه و جهت برای نمای واقعی نهایی هستند. علاوه بر این، با شروع با برآورد رایگان در محل، یک نصب حرفه ای را در نظر بگیرید.

پیمانکاران نیز در موقعیت ویژه ای قرار دارند و این فرصت را دارند که با ارائه چمن به عنوان یک محصول و/یا خدمات اضافی، خود را در مجموعه گسترده تری از چشم انداز تبلیغ کنند – اگر قبلاً از بازار چمن استفاده نکرده باشند.

تیم‌های سبز را در نوادا خریداری کنید – که به لاس‌وگاس شمالی، هندرسون و شهرهای اطراف خدمات می‌دهند – موجودی قابل اعتمادی از کالاها را حفظ می‌کنند. انبارهای ما تا 160000 متر مربع موجود است. فوت از چمن در همه زمان ها برای انجام سریع سفارش، تحویل، و همان روز تماس بگیرید. با Purchase Green، پیمانکاران همچنین می توانند واجد شرایط قیمت گذاری مواد با تخفیف باشند یا هنگام ثبت نام به عنوان شریک نصب، به سرنخ ها دسترسی پیدا کنند.

Purchase Green سازمانی است که به قدرت دانش و ایجاد مشارکت های واقعی و پایدار اعتقاد دارد. صرف نظر از تجربه یا صنعت، ما مطمئن هستیم که – با خرید سبز – پیمانکاران، مناظر و صاحبان مشاغل به طور یکسان راه حل مورد نیاز خود را پیدا خواهند کرد!

با این راهنمای نصب DIY Easy Install به فرآیند نصب نگاهی بیندازید تا ایده ای از آنچه می توانید انتظار داشته باشید به دست آورید.

راهنمای خود را دریافت کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا