روانشناسی

آداب اداری برای فارغ التحصیلان تازه کار

اگر زمان زیادی را صرف کار با فارغ التحصیلان اخیر کرده اید – افرادی که به تازگی دانشگاه را بدون تجربه کاری زیاد به پایان رسانده اند – احتمالاً رفتارهای عجیب و غریب خود را در دفتر کار مشاهده کرده اید.

به عنوان مثال، یک فارغ التحصیل تازه فارغ التحصیل که به نظر می رسد با لباس گوندا، یا تمام تماس های خود را با بلندگو دریافت می کند بدون اینکه متوجه شود همکارانی که به سمت او خیره شده اند.

البته، همه ما در اوایل کارمان آنجا بوده‌ایم… زیرا در آموزش به دانش‌آموزان و فارغ‌التحصیلان اخیر کار خوبی انجام نمی‌دهیم که چگونه زندگی اداری را طی کنند. ما چیزهای دیگری را به آنها یاد می دهیم، اما مکانیسم های رسمی زیادی برای آموزش مهارت هایی نداریم که تاثیر زیادی بر موفقیت شما در چند سال اول کارتان بگذارد: مهارت هایی که اکثر ما فکر می کنیم فقط همین هستند. چگونه بودن در دفتر

همه ما کلیشه‌هایی را در مورد کارگران سطح ابتدایی شنیده‌ایم که فکر می‌کنند باید فوراً یک میز در گوشه‌ای داشته باشند یا دستیار خود را داشته باشند – اما در تجربه من، اینها چیزهای پرت هستند. آنچه که رایج تر است کارگران جوانی هستند که به طور کامل به آنها توجه نمی شود که اکنون بالغ هستند و نیازی به درخواست اجازه برای رفتن به ناهار یا ترک جلسه برای گرفتن تماس ندارند یا از پرسیدن سوال می ترسند زیرا فکر می کنم قبلاً باید این کار را انجام دهند. همه پاسخ ها را داشته باشد

اما در بیشتر موارد، فارغ التحصیلان اخیر به معنای خوب هستند، متوجه می شوند که تازه وارد هستند، و به سادگی به کسی نیاز دارند تا استانداردهای محل کار را برای آنها توضیح دهد.

به اندازه کافی عجیب، ما این کار را به هیچ وجه سازمان یافته انجام نمی دهیم. چرا انجام نده آیا کار بهتری برای آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان اخیراً انجام می دهید؟ چرا مدیران استخدام تلاشی هماهنگ برای کمک به فارغ التحصیلان جدید در نیروی کار برای درک و انطباق با روش های خود انجام نمی دهند؟

چرا، وقتی جهت گیری هایی برای کارمندان جدید داریم که گاهی برای روزها ادامه دارد و مواردی مانند سیاست های حضور و غیاب را با جزییات تاسف بار پوشش می دهد، کارفرمایان با چیزهایی که اغلب تعیین می کند آیا این کارگران جدید مشکل دارند یا پیشرفت می کنند، برخورد نمی کنند؟

من می خواهم ببینم کارفرمایان آموزش های رسمی بیشتری را در این کشور انجام می دهند دفتر چگونه کار می کند؟ چه خبر – در اینجا چیزی است که از شما در جلسات انتظار می رود اینجا آنچه می توانید به مدیر خود نگاه کنید که برای شما انجام می دهد. بسیار خوب، در اینجا نحوه همزیستی مسالمت آمیز در یک فضای مشترک با همکاران خود بدون تحریک خشونت آمده است. کارمندان و کارفرمایان به طور یکسان سود خواهند برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا